• Dil: Türkçe
  • +90 (252) 614 0331
  • Pzt - Cmt: 08:30 - 18:00

HİZMETLERİMİZ

Sizin memnuniyetiniz bizim prestijimizdir...

ANAHTAR TESLİM TAAHHÜT HİZMETİ

Melden Enerji, büyük ölçekli arazi fotovoltaik güneş enerjisi santralleri (GES) ve çatı sistemlerini kuran deneyimli bir mühendislik ve taahhüt firmasıdır. Melden Enerji, GES projelerinizde sistem tasarımına, tesis kurulumundan idari süreçlerin yönetimine kadar tüm aşamalarda her türlü hizmeti sunmaktadır.

Daha fazla >

ENERJİ PORTFÖY YÖNETİMİ

Melden Enerji olarak kendi ekiplerimizle işletme ve bakım hizmeti sunuyoruz. Farklı tipte kurulan fotovoltaik güneş enerjisi santralleri için bakım hizmetleri sağlıyoruz. İşletme ve bakım hizmetlerimiz içinde performans takibi, tesis yönetimi ve uzaktan izleme yer almaktadır. Uluslararası seviyede azaltmak (enerji bağımsızlığı) yaklaşımlarını benimser.

Daha fazla >

İŞLETME VE BAKIM

Arazi alımından GES kurulumuna kadar olan tüm süreçleri, deneyimli bir ekiple en doğru şekilde yönetiyoruz. Melden Enerji olarak birçok ilde tamamlanmış ve tamamlanmak üzere olan projelerimizden aldığımız tecrübeler sayesinde müşterilerimizin tüm süreçlerini sorunsuz ve mümkün olan en kısa sürede tamamlamaktayız.

Daha fazla >

ÇATI – AKILLI ENERJİ SİSTEMLERİ

Sürekli olarak gelişen güneş sektöründe çıkan yeniliklere öncülük yaparak bunları yurt içi ve yurt dışında hayata geçiren Melden Enerji alanında öncü olmayı başarmıştır. Melden Enerji Akıllı çatı sistemleri, mini panel vanlar, otobüs durakları vb gibi bir çok uygulama yaparak akıllı teknolojileri kullanmayı daha yaygın hala getirmeye çalışmaktadır.

Daha fazla >