• Dil: Türkçe
  • +90 (252) 614 0331
  • Pzt - Cmt: 08:30 - 18:00

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Sizin memnuniyetiniz bizim prestijimizdir...

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ


Melden Group, tüm çalışanları tarafından sahiplenilen ve içselleştirilen "değerlerini" kurum kültürünün ayrılmaz bir parçası olarak görmekte ve tüm iş süreçlerine dahil etmektedir. Bu değerler Grup tarafından "Biz samimiyetle çözer, uygular ve geliştiririz." ifadesiyle vurgulanmaktadır.

MİSYON

Hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde, en yüksek kalite anlayışı ile beklentileri aşan sonuçlar üreterek, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetine ve güvenine layık olmak.

PERSONEL

Eğitimli, deneyimli,aidiyet ve sahiplik duygusu yüksek, gelişmelere açık, bilgi paylaşımına ve birlik ruhuna değer veren, katılımcı yönetim anlayışını ve başarı odaklı çalışmayı benimsemiş insan kaynağımız en önemli değerlerimizden biridir.

KALİTE

Kalitede ve hizmette en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

SÜREKLİ GELİŞİM

Sahip olduğu değerleri ortaya çıkartmayı hedefleyen, sektörümüzün ve ülkemizin gelişimine katkı sağlayan, ekonomik ve ekolojik sürdürebilirlik prensiplerine uygun projelere imza atmaktadır.

VİZYON

Kurumsal değerleri ve kalite anlayışı rehberliğinde, hizmet verdiği sektörlerde müşterilerin ilk tercihi olmak ve bu durumun devamlılığını sağlamak.


EMNİYET

Bizce bütün iş ve çevre kazaları önlenebilir. Hedefimiz %100 kazasız, güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak ve %0 atık ile üretim yapmaktır.




ETİK DEĞERLERİMİZE BAĞLILIK

%100 bağlı olduğumuz etik değerlerimiz çalışanlar, hissedarlar, müşteriler, tedarikçiler, iş ortakları, rakipler, çevre ve toplum ile olan ilişkilerimizi düzenler.

OPERASYONEL MÜKEMMELLİK

Operasyonel mükemmellik anlayışımızın temelini, teknolojinin tüm alanlarda etkin kullanımı, yalın iş süreçleri , tanımlı iş yapma sistematiği, veriye dayalı ve hızlı karar verme sistemlerimiz oluşturur.