• Dil: Türkçe
  • +90 (252) 614 0331
  • Pzt - Cmt: 08:30 - 18:00

Matild Palace a Luxury Collection Hotel

Proje ÖZETİ

LOKASYON

Budapeşte, Macaristan


OTEL SINIFI

★★★★★


Arazi Alanı

- m2


Oda Sayısı

130


WEBSİTE

www.hungariansoul.com

Proje Detayı

Melden Group, çok beğenilen The Luxury Collection markasını Macaristan'da Matild Palace a Luxury Collection Hotel adı ile açmak için Marriott International (NASDAQ: MAR) ile anlaşma imzaladı.

2019 yılının başında Macaristan'daki ilk The Luxury Collection oteli olarak açılmayı planlayan bu simgeleşmiş marka, Tuna Nehri üzerindeki Elizabeth Köprüsü'ndeki geçitte yer alan saray neo-barok tarzında yapılmış olan efsanevi Matild Palace 'da yer alacak. Hem Matild Palace hem de ikiz binası olan Klotild Palace İlk olarak 1899 ve 1902 yılları arasında Saxe-Coburg ve Gotha'nın Prensesi Klotild himayesinde, Macar-Alman mimar Kálmán Giergl'in yönteminde inşa edilmiştir. Hanedanlık tacının ikiz kopyaları binaların kulelerinde kendilerini göstermektedirler.

Yeni otel, 130. Zarifçe döşenmiş oda ve süitler ile çeşitli restoran ve barlar sunmaktadır. Bunların arasında II. Dünya Savaşı'ndan sonra kentin ilk açılan Cafe'si tarihi Matild Café, sarayın çatısında yer alan Sky Bar ve özel restoranı yer almaktadır.

Macaristan'daki ilk Luxury Collection Hotel olan Matild Palace, samimi bir ortamda otantik deneyim ve olağanüstü hizmet arayan uluslararası gezginler için mükemmel bir ortam sağlayacaktır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.