• Dil: Türkçe
  • +90 (252) 614 0331
  • Pzt - Cmt: 08:30 - 18:00

LIBERTY HOTELS LYKIA

Dünyanın en sıra dışı yerlerinden birinde kurulu olan, Türkiye’nin bu cennet köşesinde huzur bulun..

Proje ÖZETİ

LOKASYON

Fethiye, Muğla


OTEL SINIFI

★★★★★


Arazi Alanı

370.000 m2


Oda Sayısı

915

Proje Detayı

Likya Uygarlığı döneminden beri tatil bölgesi olarak kullanılan bir koyda bulunan; Liberty Hotels Lykia, Babadağ’ın eteklerinde çam ağaçlarıyla çevrili bakımlı bahçeleri ve eşsiz doğasıyla 370.000 m2 büyüklüğünde bir alan üzerine kurulmuştur. Kum ve çakıldan oluşan, Akdeniz ve Ege Denizinin öpüştüğü noktada, turkuaz mavisi denizi 650m uzunluğunda özel bir plaj süslemektedir. En yakın havaalanı Dalaman Havalimanı’na 71km, Ölüdeniz merkeze 3km ve Fethiye’ye 15 km uzaklıktadır.

sterseniz Türkiye’nin ilk sonsuzluk havuzu olan +16 yaş Sarpedon havuzunda yüzerken, denizde kulaç atıyor deneyimi yaşayın, isterseniz Pamukkale havuzumuzun içinde güneşlenmenin keyfini… İsterseniz Liberty ana havuzunda aktiviteler ve su oyunları ile coşun, isterseniz çocuk cennetinde bulunan onlarca havuz, su parkı, kaydıraklı havuzlarda, çocuklarınız ile çocuk olun…. Mağara havuzunu ve diğer havuzlara en az bir kere girmeyi de ihmal etmeyin.

650 metre sahilimizde boydan boya bulunan ahşap yürüyüş yolumuzda, sabahları deniz kokusunu içinize çekerek yürüyüş yapmak, sizin için muhteşem bir güne başlamamın en güzel yollarından biri olacak. Gün içinde Ege Denizinden gelen tatlı meltemin yarattığı dalgalarla dans da edebilirsiniz, Akdeniz ‘in sakinliğini ile çarşaf gibi denizde de yüzebilirsiniz. Fakat, kum ve çakıldan örtülü denizin dibinde tek bir yosun bile görmeyeceksiniz.


Sahilimizin hemen arkasında tırmanma duvarı, basketbol – futbol sahası, step – aerobik alanları, plaj voleybolu sahaları ve su sporları sadece denizin ve sahilin keyfini çıkarmakla yetinmeyip biraz aktivite yapmak isteyenler için hazır bulunmaktadır. Sahil de bulunan içecek istasyonumuz ve Güneşin deniz üzerinden batışını seyredebileceğiniz muhteşem bir noktada bulunan Patara Sahil Barımız gün boyunca sıcak ve soğuk içecek servisi yapmaktadır. Ayrıca dünyada bir otel içerisinde, tek olan Yamaç paraşütü iniş pisti, ve kıyaya paralel, deniz üzerinde bulunan düğün platformu bulunmaktadır.

Sahilimizin en son bölümün de çocuklu ve bebekli aileler özel oluşturulmuş, dünyada eşi benzeri olmayan “ Çocuk Plajımız” bulunmaktadır.

Booking.com 8.9 Puan ile Muhteşem olarak nitelendirilen tesisimiz Tripadvisor, Holiday Check, Zoover gibi birçok memnuniyet sitelerinden sayısız ödülleri bulunmaktadır.

TUI, Thomas Cook, Coral Travel, gibi prestijli tur operatörleri tarafından, HOLLY, ‘En iyi Aile Oteli’, ‘Avrupa’nın En Bol Aktiviteli Oteli’, dünyanın en iyi yüz oteli için verilen ‘Starway’ ödülü gibi ödüller ile taçlandırılmıştır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.